Rowerowe bony towarowe - wsparcie dla organizatorów imprez sportowych

 

O powodzeniu imprezy sportowej decyduje wiele czynników, za które odpowiedzialny jest organizator. Jedną z kluczowych decyzji jest wybór nagród. Poznaj naszą propozycję, która organizatorom zaoszczędza kosztów, a obdarowanym nagrodami gwarantuje trafny wybór:

Bony towarowe Dobre Sklepy Rowerowe

System bonów towarowych obsługiwanych przez Dobre Sklepy Rowerowe pozwala na wymianę udostępnionych przez organizatora bonów towarowych na dowolnie wybrane towary dostępne na naszej stronie internetowej. W tej chwili oznacza to wybór spośród 10 000 dostępnych produktów.

Ponadto funkcjonalność bonów towarowych pozwala nagrodzonym na łączenie otrzymanych od danego organizatora nagród i wykorzystanie ich łącznie w celu wymiany na jeszcze bardziej wartościowe produkty.

Tworząc system wymiany bonów towarowych mieliśmy na uwadze wygodę ich użytkowników, dlatego system zamówień jest intuicyjny a zamówienia dostarczane są przez renomowaną firmę kurierską DHL Express. Koszt dostawy pokrywany jest przez firmę Velo tak aby obdarowany nie ponosił żadnych dodatkowych kosztów.

Zasady współpracy

Bony towarowe to oszczędność dla organizatora korzystającego z oferowanego przez nas rozwiązania. Jesteśmy otwarci na propozycje Partnerów dotyczące sposobu rozliczeń. W zależności od wolumenu zakupionych bonów oraz świadczeń marketingowych na rzecz Dobre Sklepy Rowerowe, możliwe jest uzyskanie dodatkowego rabatu liczonego od wartości nominalnej bonów wg sugerowanych cen detalicznych produktów.

Zamawiający bony towarowe otrzyma przygotowany przez Velo komplet wydrukowanych i oznaczonych zgodnie z umową bonów, które może wykorzystać np. w trakcie uroczystości dekoracji. Cały proces obsługi oraz dystrybucji zamówionych w ten sposób nagród spoczywa na firmie Velo. Interesy organizatora zabezpiecza umowa, w której indywidualnie określone zostają wymagania, takie jak np. okres ważności bonów czy ich nominały.

Bon podarunkowy – oferta dla agencji reklamowych

Bon podarunkowy jest też świetnym rozwiązaniem gdy szukasz pomysłu na prezent dla swoich klientów lub pracowników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z biznesowymi nabywcami naszych bonów możemy zaoferować indywidualne podejście do Państwa potrzeb oraz obsługę Państwa klientów na najwyższym poziomie. Przy zamówieniu większej ilości bonów możemy zaoferować ich personalizację wg Państwa wytycznych. Obdarowany może wymienić otrzymany bon na produkty, które określone przy podjęciu współpracy.

Zapraszamy do współpracy

Bony  to wygodne narzędzie, które z łatwością można wykorzystać w swoich działaniach promocyjnych. Potwierdzają to tysiące zrealizowanych przez naszą firmę zamówień i brak negatywnych opinii zarówno organizatorów jak i obdarowanych.

Jeżeli nasza propozycja zyskała Twoje zainteresowanie to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz umieszczony na tej stronie

Nasza wskazówka

Jak wykorzystać bony aby zachęcić uczestników do dodatkowych startów w cyklu Twoich zawodów? Bony towarowe mogą być wykorzystane jako narzędzie do budowania systemu lojalnościowego. Współpracujący organizatorzy imprez dzięki wykorzystaniu udostępnionego przez nas interface'u mogą samodzielnie decydować o przyznaniu startującym nagród. Tak więc możesz przyznać bon zawodnikowi który zaliczył 5, 7 lub 10 startów w Twoim cyklu. Po 5 startach zawodnik otrzyma np bon 50zł, po 7 startach bon 100zł itd. Wartości bonów zależą od indywidualnych ustaleń z organizatorem.